Tobulėjame vedami Jūsų poreikių

APIE CIVINITY

Esame iniciatyvi ir į klientus orientuota profesionalų komanda, kuri diegdama inžinerinius sprendimus siekia maksimalios naudos ir efektyvumo klientui.

Mūsų istorija

Inžinerinių sistemų projektavimu ir įrengimu užsiimame nuo 1999 m. Žinios ir įgyta ilgametė patirtis, taip pat šiuolaikinių technologijų naudojimas leidžia užtikrinti, kad klientas liks maksimaliai patenkintas, o jo nekilnojamojo turto vertė bus išlaikyta ir net padidės.

„Civinity Engineering“ prisijungė prie „Civinity“ grupės 2018 m. būdama UAB „Dizaja“ ir dabar yra tarptautinės statinių priežiūros ir inžinerijos sprendimų grupės dalis, garantuojanti geriausias paslaugas ir vertės kūrimą kiekvienam klientui.

2021

„Civinity Engineering“ įžengė į Didžiosios Britanijos rinką

2021

Inžinerijos įmonė tapo „Civinity Engineering

2018

Įsigyta ir prie „Civinity” prijungta inžinerijos įmonė „Dizaja“ Lietuvoje

2005

„Civinity” veiklos pradžia, įsigyjama pirmoji daugiabučių administravimo ir priežiūros įmonė Klaipėdoje, Lietuvoje

1999

Lietuvoje pradeda veikti inžinerijos įmonė „Dizaja“

Mes esame

Orientuoti į klientą.

Žinome ir suprantame klientų poreikius, todėl kasdien teikdami paslaugas žiūrime į situaciją kliento akimis ir stengiamės priimti geriausius sprendimus jiems.

Viena komanda

Esame įvairias kompetencijas apjungianti profesionalų komanda, kurios bendras darbas leidžia užtikrinti klientams teikiamų paslaugų aukščiausią kokybę.

Nuolat tobulėjantys

Kasdien dedame pastangas tam, kad būtumėme geresni, nei vakar. Esame iniciatyvūs bei siūlome savo klientams pažangiausius bei efektyviausius sprendimus.

Atsakingi

Suprantame, kokia atsakinga yra statinių priežiūros ir inžinerinių sprendimų diegimo veikla, todėl prisiimame pilną atsakomybę už savo veiksmus, vykdome įsipareigojimus ir tęsime pažadus.

Mes veikiame

Teikiame visų inžinerinių sprendimų projektavimo ir diegimo paslaugas. 

„Civinity Engineering“ būstinė yra įsikūrusi Vilniuje.

22 metų rinkoje
160 darbuotojų
10 mln. m2 prižiūrimo daugiabučių ir komercinių statinų prižiūrimo ploto
2000+ baigtų inžinerinių sistemų projektavimo ir diegimo projektų

Mes –„Civinity“ grupė – esame nuolat auganti, viena didžiausių statinių priežiūros ir inžinierinių sprendimų grupių Baltijos šalyse, visą klientams teikiamų paslaugų spektrą apjungianti trimis pagrindiniais prekių ženklais: „Civinity Namai”, „Civinity Solutions” ir „Civinity Engineering”. 

„Civinity“ grupės būstinė yra įsikūrusi Vilniuje.

1500 darbuotojų
50 mln. Eur apyvartos
10 mln. m2 prižiūrimo daugiabučių ir komercinių statinų prižiūrimo ploto,
2000+ baigtų inžinerinių sistemų projektavimo ir diegimo projektų

Mūsų komanda

Susipažinkite su mūsų nuolat besimokančia ir į rezultatą orientuota komanda. Esame iniciatyvūs, smalsūs ir kasdien stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai gautų aukščiausios kokybės paslaugas.

KARJEROS GALIMYBĖS

Sertifikatai

Mūsų prioritetas – aukščiausios kokybės paslaugos. Todėl nuolat tobuliname savo procesus ir sistemas tam, kad atlieptumėme mūsų klientų lūkesčius ir poreikius.

ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 5001

Žiniasklaidai

Norėdami susisiekti su mūsų ryšių su visuomene atstovais, tai galite padaryti pasirinkdami komandą, atitinkančią Jus dominančią temą. 

Turėdami klausimų dėl visos „Civinity“ grupės, kreipkitės grupės kontaktais. Siekdami gauti informaciją apie „Civinity“ grupės įmonių veiklą šalyse, pasirinkite dominančios šalies kontaktus.

Ligita Luščiauskaitė
Rinkodaros ir komunikacijos projektų vadovė
Tel.: +370 659 75330
[email protected]

Gintaras Šeputis
Rinkodaros ir komunikacijos vadovas
Tel.: +370 698 26008
[email protected]