Daugybė kelių dalintis patirtimi

PASLAUGOS

Pastato inžinerinių sistemų BIM projektavimas (3D)

Mūsų sukaupta ilgametė patirtis pastatų inžinerinių sistemų BIM (Building Information Modeling) projektavime, įvykdant įvairaus sudėtingumo projektus, leidžia pasiūlyti klientui efektyviausius sprendimus. Žinome, jog statybų eigai tikslumas yra ypač svarbus, todėl atliekant BIM projektavimą išvengiame daugelio statybų metu iškylančių problemų. Tai taip padeda sutrumpinti statybų terminą, o tai ypač svarbu užtikrinant įsipareigojimų laikymąsi.

Šildymo inžinerinių sistemų projektavimas ir diegimas

Projektuojame ir įrengiame įvairaus tipo šilumos tiekimo sistemas. Nuo paprasčiausių šilumos punktų, iki šilumos ir šalčio tiekimo sistemų, kompleksiškai panaudojant geoterminį šildymą, dujines katilines, vandenines šaldymo mašinas, ar bet kokį kitą galimą energijos šaltinį.

Vėdinimo sistemų projektavimas ir diegimas

Esame sukaupę didelę patirtį ir puikiai išmanome vėdinimo sistemų projektavimą, bei įrengimą. Galime pasiūlyti įvairios paskirties vėdinimo sistemas prisitaikant prie patalpų paskirties, technologijos ar gamybos poreikių. Sprendžiame šviežio oro tiekimo galimybes, mikroklimato palaikymą su temperatūros, drėgmės ir CO2 kontrole, užtikrinsime švarių patalpų reikalavimus.

Vėsinimo inžinerinių sistemų projektavimas ir diegimas

Esant didelei vėsinimo sistemų įvairovei, savo klientams siūlome kelias skirtingas sistemas, aptariame jų skirtumus kiekvienu konkrečiu atveju, bei įvertiname investiciją, patikimumą, lankstumą, ilgaamžiškumą bei eksploatacinius kaštus. Projektuojame ir įrengiame freonines, vandenines (aktyvias ir pasyvias) vėsinimo sistemas.

Vandentiekio ir nuotekų sistemų projektavimas ir diegimas

Vandentiekio ir nuotekų sistemos yra neatsiejama kiekvieno pastato ir mūsų kasdienybės dalis. Savo klientams siūlome efektyviausius sprendinius, kurie užtikrina kokybišką vandens tiekimą atsižvelgiant į kiekvieno vartotojo poreikius. Projektuojame, bei įrengiame pastato vidaus vandentiekio ir nuotekų tinklus.

Priešgaisrinės saugos sistemos projektavimas ir diegimas

Kiekvienas pastatas turi atitikti priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento nurodytas taisykles, kuriomis vadovaujantis suprojektuojame, bei įrengiame kiekvieno pastato specifiką atitinkančias automatines gaisro gesinimo sistemas. Gaisro gesinimo sistemos tipo pasirinkimą lemia daugelis faktorių, kuriuos įvertinus mūsų specialistai pasiūlo optimaliausius variantus.

Pastatų valdymo automatizavimas

Inžinerinių sistemų automatika, bei pastato valdymo sistemos yra gyvybiškai svarbios užtikrinant sklandų bei optimalų kitų inžinerinių sistemų darbą. Automatikos sistemai veikiant neefektyviai, pasiekti norimo rezultato neįmanoma, net jeigu įrengsime pačias moderniausias šildymo, vėdinimo, oro kondicionavimo ir kitas sistemas. Todėl labai svarbu visą pastatą vertinti kompleksiškai. Sukaupta didelė patirtis pastatų eksploatavimo ir priežiūros srityje mūsų komandai leidžia pasiūlyti optimaliausius sprendinius, kurie užtikrins norimus mikroklimato parametrus, padės pastatą valdyti efektyviai bei ekonomiškai.

Patikėkite savo inžinerinių sistemų klausimus profesionalams

Susisiekite