“Civinity Engineering” uzstāda inženiertehniskās sistēmas vienam no modernākajiem peldbaseiniem Baltijā

2022.05.13

“Civinity Engineering” uzstāda inženiertehniskās sistēmas vienam no modernākajiem peldbaseiniem Baltijā

“Lazdynai” fitnesa centra daudzfunkcionālajā peldbaseinā “Civinity Engineering” uzstāda ventilācijas, dzesēšanas, ūdens apgādes un notekūdeņu sistēmas.

Fitnesa centrā atrodas vieni no modernākajiem peldbaseiniem Baltijā – 50 un 25 metru garumā. Astoņu celiņu 50 metrus garais baseins tiks izmantots peldēšanai, bet 25 metru baseins niršanai. Regulējamais baseina dziļums dos iespēju centrā trenēties ikvienam: ūdens entuziastiem, sportistiem, senioriem, bērniem, māmiņām ar mazuļiem un invalīdiem. Papildus peldbaseinu kompleksam, fitnesa centrā būs arī trenažieru zāles, labsajūtas centri un pirts zonas. Blakus peldbaseiniem būs 1000 un 200 sēdvietu skatītāju tribīnes. Centrā atradīsies modernas ģērbtuves, kā arī atbalsta telpas citiem sporta veidiem.

Ēkas modernā arhitektūra nosaka arī īpašas prasības inženiertehniskajām sistēmām, līdz ar to ēka ir aprīkota ar augstas efektivitātes un izmēru ventilācijas sistēmām.

Tāpēc šādos sporta centros materiāliem, aprīkojumam un inženiertehnisko sistēmu izgatavošanai ir jābūt visaugstākajā kvalitātē, lai ēka būtu ērta, izturīga, droša un energoefektīva ilgtermiņā, lai sportisti un viesi justos ērti.  

Sistēmu uzstādīšana šobrīd tuvojas noslēgumam, un darba pēdējais un atbildīgākais posms ir inženiertehnisko sistēmu saskaņošana un nodošana ekspluatācijā.