Ir daudz veidu, kā dalīties pieredzē

PAKALPOJUMI

Ēkas inženiertehnisko sistēmu BIM (3D) projektēšana

Mūsu daudzu gadu laikā uzkrātā pieredze dažādas sarežģītības ēku inženiertehnisko sistēmu BIM (Building Information Modeling) projektēšanā, ļauj mums piedāvāt klientam visefektīvākos risinājumus. Mēs apzināmies, ka būvniecības procesā precizitātei ir ļoti svarīga loma, tādēļ, veicot BIM projektēšanu, mēs izvairāmies no daudzām problēmām, kas var rasties būvniecības laikā. Tas palīdz arī saīsināt būvdarbu laiku, un ir ļoti svarīgi, lai izpildītu saistības paredzētos termiņos.

Apkures inženiertehnisko sistēmu projektēšana un uzstādīšana

Mēs arī projektējam un uzstādām dažāda veida apkures sistēmas. Mēs palīdzam klientiem izvēlēties apkures sistēmas veidu atkarībā no plānotiem ieguldījumiem, sistēmas uzticamības, elastības, kalpošanas ilguma un ekspluatācijas izmaksām.

Ventilācijas inženiertehnisko sistēmu projektēšana un uzstādīšana

Esam uzkrājuši plašu pieredzi un lieliski pārzinām ventilācijas sistēmu projektēšanu un uzstādīšanu. Mēs varam piedāvāt ventilācijas sistēmas dažādiem mērķiem, pielāgojoties telpu uzdevumam, tehnoloģiskām vai ražošanas prasībām. Risinām svaigā gaisa padeves iespējas, mikroklimata uzturēšanu ar temperatūras, mitruma un CO2 kontroli, nodrošināsim tīru telpu prasības.

Dzesēšanas inženiertehnisko sistēmu projektēšana un uzstādīšana

Plašais dzesēšanas sistēmu klāsts mums ļauj piedāvāt saviem klientiem vairākas atšķirīgas sistēmas katram, konkrētam gadījumam, apspriežam sistēmu atšķirības un novērtējam ieguldījumus, uzticamību, elastību, izturību un ekspluatācijas izmaksas. Projektējam un uzstādām freona, ūdens (aktīvās un pasīvās) dzesēšanas sistēmas.

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu projektēšana un uzstādīšana

Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas ir neatņemama katras ēkas un mūsu ikdienas sastāvdaļa. Mēs piedāvājam saviem klientiem visefektīvākos risinājumus, kas nodrošina kvalitatīvu ūdens piegādi atbilstoši katra lietotāja vajadzībām. Projektējam un ierīkojam ēkas iekšējos ūdensapgādes un kanalizācijas tīklus.

Ugunsdrošības sistēmas projektēšana un uzstādīšana

Katrai ēkai jāatbilst Ugunsdzēsības un glābšanas departamenta noteiktajām prasībām, saskaņā ar kurām mēs projektējam un uzstādām katras ēkas specifikai atbilstošas automātiskās ugunsdzēsības sistēmas. Ugunsdzēsības sistēmas izvēli nosaka daudzi faktori, kurus izvērtējot, mūsu speciālisti piedāvā optimālākos risinājumus.

Ēku vadības automatizācija

Inženiertehnisko sistēmu automatizācija un ēku vadības sistēmas ir ļoti nepieciešamas, lai nodrošinātu citu inženiertehnisko sistēmu saskanīgu un optimālu darbību. Ja automatizācijas sistēma darbojas neefektīvi, nav iespējams sasniegt vēlamo rezultātu, pat ja mēs uzstādām vismodernāko apkures, ventilācijas, gaisa kondicionēšanu utt. sistēmas. Tāpēc ir ļoti svarīgi novērtēt visu ēku kopumā. Liela pieredze ēku ekspluatācijas un uzturēšanas jomā ļauj mūsu komandai piedāvāt optimālākos risinājumus, kas nodrošinās vēlamos mikroklimata parametrus, palīdzēs efektīvi un ekonomiski pārvaldīt ēku.

Uzticiet savu inženiertehnisko sistēmu jautājumus profesionāļiem.

Sazinies ar mums