Pilnveidojamies atbilstoši Jūsu vajadzībām

PAR CIVINITY

Mēs esam ar iniciatīvu apveltīta un uz klientu orientēta profesionāļu komanda, kas sniedzot dzīvojamo, ēku administrēšanas un apsaimniekošanas pakalpojumus, tiecas klientam radīt maksimālu labumu un efektivitāti.

Mūsu vēsture

Daudzdzīvokļu namu administrēšanu un apsaimniekošanu veicam kopš 1991. gada. Iegūtās zināšanas un daudzu gadu pieredze, kā arī moderno tehnoloģiju izmantošana nodrošina klienta maksimālu apmierinātību un viņa nekustamā īpašuma vērtības saglabāšanu un pat pieaugumu.

“Civinity Namai“ grupas vēsture sākās ar daudzdzīvokļu namu administrēšanas uzņēmumiem Lietuvā. Pēdējo 15 gadu laikā Lietuvas un Latvijas pilsētās ir apvienojušies 12 atsevišķi uzņēmumi, kurus tagad pārstāv kopīgs starptautisks zīmols – “Civinity Namai“, kas nodrošina vislabāko apkalpošanu un vērtības radīšanu katram klientam.

2021.

gadā “Civinity Engineering“ ienāk Lielbritānijas tirgū.

2021.

gadā inženiertehnisko risinājumu uzņēmums pārtop par “Civinity Engineering“.

2018.

gadā tiek iegādāts un “Civinity” pievienots inženiertehnisko risinājumu uzņēmums “Dizaja“ Lietuvā.

2005.

gads ir “Civinity” darbības sākums, tiek iegādāts pirmais daudzdzīvokļu administrēšanas un apsaimniekošanas uzņēmums Klaipēdā, Lietuvā.

1999.

gadā Lietuvā sāk darbu inženieniertehnisko risinājumu uzņēmums “Dizaja“.

Mēs esam

Orientēts uz klientu

Mēs zinām un saprotam klientu vajadzības, tādēļ, ikdienā sniedzot pakalpojumus, mēs raugāmies uz situāciju klienta acīm un cenšamies pieņemt viņam labākos lēmumus.

Viena komanda

Mēs esam dažādu kompetenču vienota profesionāļu komanda, kuras kopīgais darbs nodrošina klientiem augstāko pakalpojumu kvalitāti.

Pastāvīga izaugsme

Katru dienu mēs cenšamies būt labāki nekā vakar. Mēs esam aktīvi un piedāvājam saviem klientiem vismodernākos un efektīvākos risinājumus.

Atbildīgi

Mēs apzināmies, ar kādu atbildību ir saistīta ēku uzturēšana un inženiertehnisko risinājumu ieviešana, tādēļ pilnībā atbildam par savu rīcību, pildām savas saistības un solījumus

Mēs strādājam

Piedāvājam visu inženiertehnisko risinājumu projektēšanas un ieviešanas pakalpojumus. 

“Civinity Engineering“ galvenā mītne atrodas Viļņā. 

22 gadi tirgū
160 darbinieki
2000+ īstenoti projekti

Mēs – “Civinity“ grupa – esam pastāvīgi augoša, viena no lielākajām ēku apsaimniekošanas un inženiertehnisko risinājumu grupām Baltijas valstīs, grupa, kas klientiem sniedz pilnu pakalpojumu spektru un ir pārstāvēta ar trim zīmoliem: “Civinity Mājas”, “Civinity Solutions” un “Civinity Engineering”. 

“Civinity“ galvenā mītne atrodas Viļņā.

1500 darbinieki
50 milj. eiro apgrozījums
10 milj. m2 uzturamā platība
2000+ pabeigti inženiertehnisko sistēmu projekti

Mūsu komanda

Iepazīstieties ar mūsu pastāvīgi zināšanas apgūstošo un uz rezultātu orientēto komandu. Mēs esam aktīvi, zinātkāri un katru dienu cenšamies saviem klientiem sniegt visaugstākās kvalitātes pakalpojumus.

EXPLORE CAREER

Sertifikāti

Mūsu prioritāte – augstākās kvalitātes pakalpojumi. Tādēļ, lai piepildītu mūsu klientu cerības un vajadzības, mēs pastāvīgi pilnveidojam savus procesus un sistēmas.

ISO 14001, ISO 9001, OHSAS 18001, ISO 5001

Medijiem

Lai sazinātos ar mūsu sabiedrisko attiecību pārstāvjiem, izvēlieties komandu, kas atbilst jūs interesējošajai tēmai. 

Ja Jums ir jautājumi par visu “Civinity“ grupu, lūdzu, izmantojiet grupas kontaktus. Lai saņemtu informāciju par “Civinity“ grupas uzņēmumu darbību citās valstīs, izmantojiet attiecīgās valsts kontaktus.

Ligita Luščauskaitė 
Mārketinga un komunikācijas projektu vadītāja
tālr. nr.: +370 659 75330
[email protected]

Gintaras Šeputis
Mārketinga un komunikācijas vadītājs
Tālr. nr.: +370 698 26008
[email protected]