„Civinity“ įrengs įspūdingo dydžio vėdinimo sistemą „Continental“ gamykloje Kaune

2023.07.17

„Civinity“ įrengs įspūdingo dydžio vėdinimo sistemą „Continental“ gamykloje Kaune

Inžinierinių sistemų projektavimo ir montavimo įmonė „Civinity Engineeringkartu su statybų bendrove „Veikmės statyba“  – įrengs  „Continental“ gamyklos Kaune gamybinių patalpų inžinerines sistemas.

Naujajame „Continental“ automobilių elektronikos komponentų gamyklos korpuse „Civinity Engineering“ specialistai įrengs vandentiekio, nuotekų, šildymo, vėsinimo bei vėdinimo sistemas. Jos užtikrins gamybinių patalpų oro atsinaujinimą daugiau nei 600 tūkst. m3 per valandą srautu.

Šilumos rekuperavimo sistema leis išnaudoti gamybos metu išsiskiriančią šilumą administracinių ir kitų patalų šildymui ir kitų buitinių poreikių palaikymui. Naujų sistemų instaliavimas ir sujungimas su esama infrastruktūra bus atliekami nepaveikiant visą parą veikiančios pirmojo etapo gamyklos procesų.

„Technologiškai sudėtingų sistemų gamyba reikalauja ypatingų sąlygų, todėl čia taikomi ypač griežti oro kokybės ir mikroklimato reikalavimai. Turime nemenką patirtį dideliuose ir sudėtinguose projektuose, pavyzdžiui, „BOD“ saulės modulių gamykla ir Ignalinos AES infrastruktūros objektai, todėl viskas bus paruošta laiku ir kokybiškai“, – komentuoja Titas Kecorius, „Civinity Engineering“ vadovas.

„Plėtros projektui taikyti itin aukšti reikalavimai, diegiami reikiamą švaros klasę ir mikroklimatą patalpose užtikrinantys inžineriniai sprendimai. Projektas turi būti įvykdytas ne tik kokybiškai, bet ir greitai, nedarant įtakos gamybos procesams esamose patalpose“, – sako bendrovės „Veikmės statyba“ direktorius Mantas Bagdonavičius. „Džiaugiamės, jog užsakovas įvertino mūsų sukauptą patirtį ir profesionalų komandą bei šių tikslų įgyvendinimui partneriu pasirinko būtent mus. Tikime, jog „Civinity Engineering“ profesionalų komanda puikiai papildys mūsų, „Contestus“ ir „BE LIVE“ („Baltic Engineers“) komandas ir ne tik pateisins, bet ir viršys kliento lūkesčius.“

Apie pastatą:

Antrojo „Continental“ gamyklos Kauno laisvojoje ekonomikos zonoje plėtros etapo metu bus pastatytas beveik 9000 kv. m. gamybinės paskirties pastatas. Šiame A++ energinio naudingumo klasės pastate įsikurs automobilių elektronikos komponentų gamybos linija, sandėlio erdvė bei administracinės patalpos. Planuojama, kad pastato statybos bus užbaigtos 2024 m. pavasarį.

Apie „Civinity Engineering“:

„Civinity engineering“ yra viena didžiausių inžinerinių sistemų projektavimo ir montavimo bendrovių Lietuvoje. Įmonė siūlo ir diegia inžinerinius sprendimus įvairios paskirties pastatuose. Bendrovės įdiegtos sistemos naudojamos verslo centruose „Park Town“, „Green Hall“ Vilniuje bei „Magnum“ Kaune, prekybos centruose „DEPO“, „Nordika“, „BOD“ tyrimų centre, „Švyturio“ alaus gamykloje ir kt. „Civinity engineering“ yra vienos didžiausių Baltijos šalyse būsto ir komercinių pastatų administravimo įmonių grupių „Civinity“ dalis. Inžinerinių sistemų projektavimu ir įrengimu veiklą „Civinity engineering“ vykdo nuo 1999 m., yra suprojektavusi ir įrengusi daugiau kaip 1 mln. kv. metrų pastatų. Daugiau kaip 200 darbuotojų įgyvendina projektus Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje.