„Civinity Engineering“ diegia inžinerines sistemas vienam moderniausių baseinų Baltijos šalyse

2022.05.13

„Civinity Engineering“ diegia inžinerines sistemas vienam moderniausių baseinų Baltijos šalyse

„Civinity Engineering“ Lazdynų sveikatingumo centro daugiafunkciniame baseine atlieka vėdinimo, vėsinimo, vandens tiekimo ir nuotekų sistemų montavimo darbus.

Baseine suplanuoti vieni moderniausių Baltijos šalyse – 50 ir 25 metrų plaukimo baseinai. Aštuonių takelių 50 metrų baseinas bus skirtas plaukimui, o 25 metrų – ir šuoliams į vandenį. Reguliuojamas baseino gylis suteiks galimybę centre treniruotis visiems norintiems: vandens pramogų mėgėjams, sportininkams, senjorams, vaikams, mamytėms su mažyliais, neįgaliesiems. Komplekse veiks ne tik baseinų kompleksas, bet ir treniruočių salės, sveikatinimo centrai, pirčių zonos. Šalia plaukimo baseinų bus įrengtos 1 000 ir 200 sėdimų vietų dydžio tribūnos žiūrovams. Centre bus įrengti šiuolaikiški persirengimo kambariai, pagalbinės patalpos kitoms sporto šakoms, modernūs dušai, keletą šimtų vietų tribūnos.

Vėdinimo sistemos baseinuose atlieka labai svarbų vaidmenį, šiame pastate įrengta daug vėdinimo sistemų, kurios yra ypač didelio našumo ir matmenų. Specialius reikalavimus inžinerinėms sistemoms diktuoja ir šiuolaikinė pastato architektūra.

Todėl tokiose sporto centruose inžinerinių sistemų medžiagos, įranga ir darbai turi būti  aukščiausios kokybės, kad pastatas būtu komfortiškas, ilgaamžis, saugus ir energetiškai efektyvus ne vienus jo gyvavimo (eksploatavimo) metus. Kad sportininkai ir svečiai galėtu jaustis puikiai.

Sistemų montavimo darbai jau į pabaigą, o paskutinis ir atsakingiausias darbų etapas – inžinerinių sistemų derinimas ir jų paleidimas.